صندوق‌های سرمایه گذاری

نام یا نماد صندوق مورد نظرتان را جست‌وجو کنید:

صندوق مناسب خود را انتخاب کنید!

غربالگر صندوق (Fund Screener) محصولی جدید از آگاه است که با استفاده از آن، اطلاعات کامل همه صندوق‌های سرمایه‌گذاری در دسترس شما است. کارشناسان آگاه کیفیت این داده‌ها را کنترل می‌کنند و معتبرترین مرجع را برای بررسی صندوق‌ها در اختیارتان می‌گذارند. با هر میزان دانش بورسی، می‌توانید در یکی از مسیرهای زیر حرکت کنید و به اهداف مالی خود نزدیک شوید.

First Way To Choose Fund

مسیر اول
گام به گام تا انتخاب صندوق

با پاسخ به چند سوال، سیستم خواسته‌های شما را شناسایی می‌کند و متناسب با آن‌ها، فهرستی از صندوق‌ها را در اختیارتان می‌گذارد. بنابراین می‌توانید به سادگی و بدون نیاز به دانش تخصصی، صندوق مناسب خود را پیدا کنید.

Second Way To Choose Fund

مسیر دوم
انتخاب صندوق بر اساس استراتژی‌های پرکاربرد

اگر از سرمایه‌گذاری هدف خاصی را دنبال می‌کنید (مثلا پوشش هزینه‌های ماهانه یا دریافت سود بالاتر از بانک) این مسیر مناسب شما است. کافی است یکی از استراتژی‌های پرکاربرد را انتخاب و صندوق‌های متناسب با آن را مشاهده کنید.

Third Way To Choose Fund

مسیر سوم
انتخاب صندوق با معیار‌های پایه

در این مسیر می‌توانید صندوق‌ها را براساس رویکرد سرمایه‌گذاری، نحوه معامله و ترکیب دارایی‌هایشان فیلتر کنید. بنابراین اگر در مورد ویژگی‌های صندوق مورد نظرتان مطمئن هستید، با این روش می‌توانید گزینه‌های مناسب را سریع‌تر پیدا کنید.

غربالگر صندوق با فیلترهای پیشرفته و تخصصی

برای جست‌وجوهای پیشرفته و تخصصی یا مقایسه صندوق‌های سرمایه‌گذاری، می‌توانید مستقیما وارد غربالگر شوید. در این بخش فهرست تمامی صندوق‌های فعال در بازار را به همراه اطلاعات دقیق هر صندوق مشاهده می‌کنید.

Fund Screener

صندوق‌های سرمایه‌گذاری آگاه